Неділя, 18.04.2021, 09:40
Вітаю Вас Гість | RSS

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3  Новокаховської міської ради 
Херсонської області

Меню сайту
Увага! Булінг!
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 77
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Благодійні внески

 

Реквізити для благодійних внесків:

ЗОШ №3 Новокаховської МР

р/р UA708201720314291003302093145

Державна казначейська служба

України, м.Київ

код ЄДРПОУ 24753052

 

 

Інформація про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога

В  2020 році отримано 100,00 грн. благодійних внесків на рахунок закладу (знаходяться на рахунку)

 

 

Цей Порядок визначає вимоги до отримання, використання та обліку благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб безпосередньо  Новокаховською ЗОШ№3 І-ІІІ ступенів

       I.   Нормативно-правове забезпечення благодійної діяльності

1.1. Основним нормативним документом, що регулює питання, пов'язані з благодійною діяльністю є Закон України «Про благодійництво та благодійні організації» від 16 вересня 1997 року № 53 зі змінами та доповненнями від 7 березня 2001 року, який визначає загальні засади благодійництва, забезпечує правове регулювання відносин у суспільстві, спрямованих на розвиток благодійної діяльності, утвердження гуманізму і милосердя, гарантує державну підтримку її учасникам, створює умови для діяльності  благодійних організацій відповідно до законодавства України.
1.2. Відносини, що виникають у сфері запобігання і протидії корупції, регулюються Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції» від 07.04.201 1 р №3206- VI.

1.2. Іншими нормативними документами, які регулюють процес надходження благодійних внесків, є Закон України «Про дошкільну освіту», „Про освіту”,  „Про загальну середню освіту”, Бюджетний кодекс України від 8 липня 2010 р. № 2456-VІ (із змінами), Порядок отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2000 р. №1222 (із змінами), Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських коштів» від 15 квітня 2011 р. №1/9-289, Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Щодо збору коштів з батьків» від 13.10.2011 р. №1/11-9472.

II. Види та форми здійснення благодійної діяльності в  Новокаховській ЗОШ№3 І-ІІІ ступенів

2.1 Згідно зі статтею 16 Закону України «Про благодійництво та благодійні організації» благодійна допомога надається у вигляді:

•  одноразової фінансової, матеріальної та іншої допомоги;

•  систематичної фінансової, матеріальної та іншої допомоги;

•  фінансування конкретних цільових програм;

•  допомоги на основі договорів (контрактів) про благодійну діяльність;

• подання безпосередньо допомоги особистою працею, послугами чи передачі результатів особистої творчої діяльності;

•  інших заходів, не заборонених законом.

2.2   Згідно з пунктом 2 Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування, благодійні внески надаються благодійниками набувачам у грошовій формі для потреб їх фінансування за напрямами видатків, визначеними благодійником, а також як товари, роботи, послуги. Такі благодійні внески, пожертви належать до власних надходжень закладу.

     ІІІ.   Механізм надання та оформлення благодійної допомоги

4.1. Бухгалтерські операції та оформлення документів здійснюється з урахуванням форми ведення бухгалтерією відділу освіти бухгалтерської діяльності відповідно до законодавства.

4.2. Всі надходження благодійних внесків та спонсорської допомоги в обов'язковому порядку оприбутковуються та використовуються на цілі, на які вони надавалися. Благодійні внески в Новокаховською ЗОШ№3 І-ІІІ ступенів приймаються винятково на добровільних засадах з обов'язковим документальним оформленням.

4.3.  Відповідно до пункту 4 статті 13 Бюджетного кодексу України зазначені внески належать до першої підгрупи другої групи власних надходжень, які отримуються додатково до коштів загального фонду бюджету і включаються до спеціального фонду бюджету.

Тому у разі їх фактичного надходження вносяться зміни до кошторису закладу в частині спеціального фонду згідно з вимогами пункту 47 та 49 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 року №228 (із змінами).

4.4. 3 метою уникнення безсистемних та неконтрольованих зборів коштів з батьків:

• систематично проводяться звітування перед батьківською та педагогічною громадськістю (на засіданнях ради школи, батьківських конференціях, зборах трудового колективу, виробничих нарадах):

• забезпечується постійне інформування громадськості про надходження і використання благодійних внесків шляхом розміщення відповідних матеріалів на сайті школи, при щорічному звітуванні директора школи перед громадськістю, на конференціях, батьківських зборах :

•  проводиться    відповідна    роз'яснювальна    робота    щодо заборони примусового стягнення коштів з батьків у вигляді благодійних внесків.

 

Голова батьківського комітету - Руденко Вероніка Юріївна

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Національна дитяча "гаряча" лінія
Вимагають хабарі? Вимагають кошти?
Архів записів
Корисні посилання


Copyright MyCorp © 2021